ساک دستی پارچه طبیعی (ساک دستی متقال)
Canvas Tote Bag

ArrowArrow
Slider

یک انتخاب بی نظیر برای خاص بودن

نام های رایج: ساک دستی متقال | ساک دستی پارچه ای | کیسه پارچه ای | کیسه تبلیغاتی | ساک دستی کتان | کیف دستی پارچه ای | بگ پارچه ای

سازگار با محیط زیست، امکان شستشو، مستحکم و با دوام


ساک دستی متقال با الیاف طبیعی پنبه یک حس بی نظیر و خاص برای شما و مشتریان شما ایجاد میکند. این محصول بهترین انتخاب برای دوستداران محیط زیست میباشد. قابلیت پذیرش چاپ سیلک و چاپ دیجیتال بر روی خود دارد و نام و نشان شما را به بهترین شکل ممکن به نمایش میگذارد..

سفارشی سازی: قابلیت چاپ لوگو و طرح

تنوع سایز: دارد

تنوع رنگ: دارد

وضعیت کالا: موجود

حداقل سفارش 200 عدد

شروع قیمت از 2900 تومان

 


ساک دستی پارچه ای (الیاف طبیعی، متقال)

نوع خاصی از ساک دستی که از پارچه متقال طبیعی تولید میگردد. ساک دستی متقال یک محصول خاص و بی نقص میباشد و برای مشتریانی که دغدغه حمایت از محیط زیست دارند، بهترین انتخاب خواهد بود.

● پارچه های متقال مقاومت بسیار بالایی در برابر وزن و فشار دارند و ساک دستی های ساخته شده از متقال از نظر تحمل وزن در میان سایر ساک های دستی، بیشترین استحکام را دارا میباشد.


● امکان شستشو ویژگی بسیار برجسته ساک دستی متقال است که موجب میشود مصرف کننده بتواند بارها و بارها از آن استفاده کند. پارچه های متقال پس از شستشو به حالت اولیه خود برمیگردند و همانند روز اول نو بنظر میرسند.


● بگ های متقال دوستدار محیط زیست هستند. به این معنا که چون از طبیعت گرفته شده است صدمه ای به طبیعت وارد نمیکنند و به راحتی جذب محیط میشوند.


● امکان چاپ سیلک و چاپ دیجیتال برروی ساک دستی متقال وجود دارد. چاپ سیلک برای نام و لوگوی شما بسیار مناسب میباشدو اثر رنگ در آن بسیار قوی است. چاپ دیجیتال برای طرح های رنگی و عکس مناسب است و بیشتر باعث زیبایی و جلب نظرها میگردد.


تنوع سایز

امکان تولید بَگ های متقال در سایزهای متنوع مناسب باسلیقه مشتری وجود دارد. با این وجود در فروشگاه بارجامک ما ۵ سایز پرکاربرد این ساک دستی را برای شما معرفی کرده ایم. همچنین امکان تولید این محصول در ۲ نوع عطف دار و بدون عطف نیز وجود دارد. با توجه به انعطاف پدیربودن پارچه متقال نوع بدون عطف آن توصیه میگردد.


امکان دو نوع چاپ برای این محصول فراهم میباشد.

چاپ سیلک: نوعی چاپ که بوسیله شابلون و با تفکیک رنگها صورت میگیرد. ویژگی برجسته آن اثر عمیق و قوی رنگ روی پارچه میباشد و ضعف آن عدم امکان چاپ عکس به دلیل ترکیب ناپذیری رنگها روی پارچه میباشد.

چاپ دیجیتال: بوسیله دستگاه چاپ دیجیتال صورت میگیرد و امکان چاپ طرح ها و رنگ های متنوع را دارد. ساک دستی های متقال برای کاربردهای زیر مناسب میباشند: استفاده های نمایشگاهی شرکتی فروشگاههای محصولات فرهنگی و کتاب فروشی ها، بوتیک، شال و روسری و ... هدیه همایش ها و سمینارهای مختلف

دانلود لیست قیمت PDF

 

 


چند نمونه از تولیدات بارجامک