بیست و یکم تیرماه روز بدون پلاستیک

انسان ها از زمانی که خود را شناختند و با توانایی های ذهنی و جسمی خود آشنا شدند در صدد رفع نیازهای زندگی خود برآمدند و همواره اقدام به اختراعات و اکتشافاتی در جهت ایجاد رفاه و آسایش زندگی خود و همنوعان خود نموده اند.

همچنین همواره در جستجوی منابع مختلف طبیعی دل زمین زیر پایشان را شکافته اند و حتا به جنگ کوه های سخت و باعظمت رفته اند، و ماحصل آن نیز بدست آوردن انواع مواد معدنی و دست یافتن به معادن آنها بوده است. از جمله ی این معادن می توان به مس، طلا، انواع سنگ های معدنی، ذغال سنگ و ... اشاره نمود.

در قرن بیستم و پس از کشف طلای سیاه یا همان نفت خام نیز دانشمندان علم شیمی دست از تلاش برنداشته و در پی تولید مواد فرعی و محصولات جانبی از این ماده ی گرانبها و ارزشمند نموده اند که یکی از ایم ممحصولات که امروزه جایگاه ویژه ای در زندگی روزمره ی همه ما دارد، پلاستیک است که خود به تنهایی سرسلسله ی انوع و اقسام محصولات می باشد و نقش بزرگی را در زندگی ما بازی میکند.

اما از آنجایی که تقریبا هیچ مصنوع ساخت بشری را نمیتوان یافت که علاوه بر مزایای خوبش، بدون عیب باشد، پلاستیک نیز از این قاعده مستثنا نبوده و جزو لاینفک لیست بلند و بالای نابودکننده های محیط زیست و زمین دوست داشتنی ما به حساب می آید.

از پلاستیک ساهای متمادی است که در صنعت تبلیغات استفاده میشود و محصولاتی تبلیغاتی مانند کیسه های خرید از این مصنوع پر سود و ضرر تولید می گردد. که هم قیمت بسیار مناسبی دارد هم قابلیت پذیرش چاپ فلکسو روی خود که این امر موجب تنوع و کیفیت بالای چاپ بر روی این ساک دستی های تبلیغاتی می گردد.‌

اما نباید از این نکته غافل بود که بر طبق آمارهای رسمی مجامع بین المللی زمان مناسب برای تجزیه ی این مواد نفتی در طبیعت چندین برابر هم خانواده های خود یعنی ساک دستی های تولید شده از الیاف طبیعی و پارچه های متقال و کتان و حتی ساک های تبلیغاتی تولید شده از کاغذ و مقوا می باشد و همین امر موجب آسیب رساندن به محیط زیست انسانها و آلوده شدن زمین زیبای ما می شود.

" اما نباید از این نکته غافل بود که بر طبق آمارهای رسمی مجامع بین المللی زمان مناسب برای تجزیه ی این مواد نفتی در طبیعت چندین برابر هم خانواده های خود یعنی ساک دستی های تولید شده از الیاف طبیعی و پارچه های متقال و کتان و حتی ساک های تبلیغاتی تولید شده از کاغذ و مقوا می باشد و همین امر موجب آسیب رساندن به محیط زیست انسانها و آلوده شدن زمین زیبای ما می شود. "

ساک دستی های دوستدار محیط زیست

هرچند که استفاده نکردن از این کیسه های خرید تقریبا در این روزگار غیرممکن است، اما ما می توانیم به کمک یکدیگر میزان استفاده ی از آنها را به کمترین حد ممکن برسانیم و باعث نجات خود و محیط زندگی مان بشویم.

ما برای یاری رساندن به شما در این امر خطیر، تا انتهای مسیر کنارتان هستیم.

پر فروش ترین محصولات

ساک دستی کتان

مشاهده اطلاعات، مقایسه و تعرفه قیمت

ساک دستی سوزنی پرسی

مشاهده اطلاعات، مقایسه و تعرفه قیمت

ساک دستی سوزنی دوختی

مشاهده اطلاعات، مقایسه و تعرفه قیمت

1 دیدگاه

  1. bitcoin سپتامبر 30, 2023 در 5:16 ب.ظ

    I want to voice my love for your generosity supporting men and women who must have help on this particular concept. Your very own commitment to getting the message along ended up being pretty beneficial and has all the time made others much like me to attain their endeavors. Your own helpful useful information can mean much a person like me and much more to my office colleagues. Thanks a ton; from each one of us. Shannon Leu

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم